رفتن به محتوای اصلی
CytoTest

cytotest

کمپانی Cytotest  امریکا در زمینه سرویس و ارائه محصولات سیتوژنتیک مولکولی فعالیت می­کند و هدف خود را ارائه محصولاتی با کیفیت بالا، نوآورانه و مقرون به صرفه و توسعه راه حل ­های سیتوژنتیک مولکولی پیشرفته عنوان می کند .

دفتر مرکزی Cytotest در واشنگتن است و نزدیکی ارتباطات این شرکت با موسسه ملی بهداشت (NIH) آمریکا و سایر مراکز تحقیقاتی در این کشور باعث شده این مجموعه، همواره پیشرو در زمینه تشخیص های پزشکی بوده و نظارت جامعی بر روندها و پیشرفت­های سیتوژنتیک داشته باشد.

تخصص اصلی این شرکت در طراحی و تولید پروب های FISH است که یک روش قدرتمند در تشخیص­های سیتوژنتیک به شمار می رود. فعالیت شرکت با تولید پروب های تک رنگ شروع و در حال حاضر به پروبهای جدید با چندین رنگ و قابلیتهای زیاد ارتقاء یافته است و همواره با درخواست­های  روزافزون مراکز تشخیصی و پژوهشی به این کمپانی این پنل در حال گسترش است.

ماموریت شرکت Cytotest تبدیل اکتشافات و یافته ­های جدید ژنوم انسان به طراحی و ساخت محصولات مفید برای تشخیص­های بالینی و تاییدهای ژنتیکی با بالاترین کیفیت می­باشد. شرکت Cytotest خود را ملزم به ارائه خدمات و پشتیبانی با قیمت مناسب به مشتریان نموده است.