برای تماس کلیک کنید

به وب سایت سما تشخیص آریا خوش آمدید.

جستجوی پیشرفته
جستجوی عینی کلمه
جستجو در محتوا
جستجو در عنوان
دنبال محصول یا مطلبی میگردید؟ در این کادر جستجو کنید

شرکت سما تشخیص آریا یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه سرو پایدار (شامل شرکتهای سماتشخیص آریا ، طب ابزار آسیا، کروم ابزار پارسه، درمان نگار آیندگان، فرمند دانش ابزار ،بهان طب آزما،لیان آزمای بهار) می باشد. این هلدینگ در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی و پژوهشی فعالیت می کند و در طول زمان با هر تخصص و زمینه نوین شرکت جدیدی به این مجموعه اضافه شده است.شرکت سما تشخیص هم به مانند سایر شرکتهای سرو پایدار بر پایه ی اصل تمرکز و تخصص و استفاده از تجربه های قبلی سایر شرکت های گروه ، با محوریت بخش پاتولوژی و تست ها و آزمایشات تشخیصی و تکمیلی این بخش در سال ۹۵ شروع به کار نمود.

هدف مجموعه ی سما تشخیص ایجاد یک مجموعه ی پویا و پاسخگو برای افزایش راندمان، کیفیت و تشخیص دقیق تر در بخشهای درمان و سلامت مراکز بهداشتی و درمانی کشورمان و همچنین سهولت در فراهم کردن ابزارهای لازم در امر پژوهش می باشد.

در نگرش ما اهداف فوق زمانی میسر می شود که مجموعه ی سما تشخیص یک شرکت پویا، قوی، آگاه و سودآور باشد تا بتواند استانداردهای خدمات دهی به مشتریان خود را هر روز بالاتر برده و رضایت طرفین به بهترین نحو جلب شود.

در اولین گام شرکت سما تشخیص با ارائه محصولات ایمونوهسیتوشیمی کمپانی Master Dignositca گروه جدیدی از آنتی بادی IHC را با کیفیت عالی، قیمت مناسب و پنل وسیع و حجم های متنوع به بازار ارائه نمود و توانست رضایت طیف وسیعی از آزمایشگاه های بزرگ و کوچک را جلب نماید. شرکت سما تشخیص نمایندگی انحصاری این کمپانی را برای واردات و فروش و خدمات در بازار ایران دارا می باشد .

با هدف تکمیل تستهای تخصصی و تکمیلی پاتولوژی و نیاز و کمبودهای موجود بازار ابتدا کیت های تشخیصی CISH شرکت Master Dignositca، و سپس پروبهای FISH شرکت آمریکایی Cytotest را به محصولات خود اضافه نمود.

در مرحله ی بعد شرکت سماتشخیص تصمیم به اضافه نمودن آنتی بادی های فلوسایتومتری به سبد محصولات خود نمود و نماینده انحصاری Cytognos را اخذ نمود که یکی از شرکتهای پیشرو در این زمینه در دنیاست و با همکاری کنسرسیوم EuroFlow اقدام به تولید کیت ها و آنتی بادی های جدید تشخیصی و تحقیقاتی می نماید.

هدف ما این است که با همکاری و مشورت پزشکان و پژوهشگران و متخصصان راهی جدید برای ورود کالاهای با کیفیت به ایران را فراهم نموده و با استمرار این همکاری ها دغدغه های مراکز درمانی و پژوهشی را کمتر نماییم.

سدار مجموعه کمپانی ها
Scroll to Top