برای تماس کلیک کنید

به وب سایت سما تشخیص آریا خوش آمدید.

جستجوی پیشرفته
جستجوی عینی کلمه
جستجو در محتوا
جستجو در عنوان
دنبال محصول یا مطلبی میگردید؟ در این کادر جستجو کنید

Infinicyt پیشرفته ترین نرم افزار در زمینه آنالیز اطلاعات فلوسایتومتری بوده و شرکت Cytognos در حال کار و نوآوری و توسعه ابزارهای جدید  این نرم افزار می باشد.

Infinicyt قابلیت های زیادی برای یکپارچگی اطلاعات و آنالیز با راههای  متعدد در زمینه فلوسایتومتری را دارا می باشد و با دسترسی به پایگاه داده EuroFlow توانسته است یک گام رو به جلو در آنالیز اطلاعات فلوسایتومتری بردارد تا مراکز تشخیصی و تحقیقاتی با استفاده از پایگاه داده های EuroFlow و الگوریتم های نرم افزار، برای اولین بار به استاندارد سازی دقیق اطلاعات برای بررسی و تصمیم گیری نمونه های خود دست یافته اند.

ویژگی های Infinicyt:

 • ارتباط به پایگاه داده EuroFlow :

Infinicyt امکان دسترسی به پایگاه داده EurowFlow را به کاربران می دهد که در جهت غربالگری، دسته بندی پنل ها و مانیتورینگ آنالیزها طبقه بندی شده است و همچنین کاربردهای ویژه ای همچون Gating  اتوماتیک و شناسایی و رده بندی دقیق را برای استفاده کننده کنندگان بوجود آورده است.

 • Gating اتوماتیک و شناسایی:

Infinicyt  امکان شناسایی جمعیت های سلولی که توسط دستگاه بدست آمده را توسط پروتوکل های استاندارد EuroFlow برای هر نمونه و باتوجه به پنل آنتی بادی و تنظیمات دستگاه فراهم میکند. همچنین نرم افزار جمعیت های سلولی نمونه را بر طبق شباهت آنها با پایگاه داده EuroFlow مقایسه و سلول های غیر نرمال را شناسایی و تعیین می کند. نرم افزار قابلیت اتصال به پایگاه داده EuroFlow  برای بررسی پنلهای  MM ,MRD و  PIT را دارا می باشد.

 • گروه بندی کردن:

ابزار گروه بندی ، تمام سلول های نمونه را بصورت اتوماتیک به هم متصل کرده و آن ها را در گروههای مختلف تقسیم بندی می کند.

 • ادغام فایل ها:

Infinicyt اجازه ادغام چندین فایل در یک فایل واحد را برای امکان آنالیز کلی و تفسیر اطلاعات براساس آن فایل می دهد که باعث راحتی و تسهیل در آنالیز اطلاعات می شود.

 • Maturation:

ابزار Maturation به ویژه برای مطالعه  تغییرات در بیان مارکرهای مختلف در مراحل مختلف سلول و مقایسه آن ها با الگوهای نورمال طراحی شده است.

 • محاسبه اطلاعات:

ویژگی محاسبه اطلاعات ، امکان محاسبه پارامترهای بیشتری را به کاربر می دهد زیرا برخلاف معمول برای محاسبه از اندازه گیری سلول های مجزا در هر لوله استفاه نمی کند، بلکه الگوریتم  ویژه ای  طراحی شده است که از بیان مارکرهای مشابه لوله های مختلف یک پنل آنتی بادی (که از لحاظ فنوتایپیک مشابه هستند( استفاده کرده تا اطلاعات پارامترهای غیر قابل اندازه گیری را محاسبه کند .

 • دیاگرام ها:

Infinicyt یک وسعت متنوع از دیاگرام ها را برای نمایش و تفسیر اطلاعات فلوسایتومتری با ابعاد و کیفیت بسیار بالا فراهم کرده است.

 • آنالیز جمعی:

آنالیز جمعی یک ابزار قوی است که امکان پردازش اتوماتیک فایلهای متعدد، همراه با قابلیت های مختلف دیگر نرم افزار را فراهم می کند (برنامه آنالیز استراتژی، خروجی اطلاعات).

 • گزارش اتوماتیک:

با استفاده ازاطلاعات  پایگاه داده EuroFlow و قابلیتهای ویژه نرم افزار(Gating  اتوماتیک و ابزار شناسایی) برای هر نمونه و آنالیزانجام شده  کامنت ها، هشدارها و نتایج مرتبط پیشنهاد می گردد .

 • APS (Automatic Population Separator) :

دیاگرام APS  بر طبق الگوریتم های PCA پایه گذاری گردیده است. این دیاگرام پتانسل پنل آنتی بادی را با کمک جدا سازی اتوماتیک گروه های سلولی ( که بر طبق ایمونوفنوتایپ آنها پایه گذاری شده ) افزایش می دهد. APS  تمام پارامترها را برای بهترین جداسازی ممکن لحاظ میکند ( توسط فراهم کردن پارامترهای بسیار مهم و حیاتی برای جداسازی ).

 • مرجع تصویر:

مرجع تصویر (Refernce Image) ابزاری مفید است که به موجب آن عکس ها و آمار و ارقام های خاصی را می توان برای استفاده در مطالعات بعدی ذخیره کرد .

 • Compass:

ابزار Compass برای مقایسه یک نمونه با پایگاه اطلاعاتی مرجع می باشد تا بتوان توسط آن یک پنل مناسب تعیین نمود.

 • Compensation آفلاین:

کاربر می تواند یک  Compensation خودکار (آفلاین) که شامل یک نمونه رنگ آمیزی نشده است را انجام دهد.

 • آمارها:

آمارها می توانند در فرمت csv  استخراج گشته و پیکربندی شوند و این فرمت از فایل ها  با اکثر نرم افزارهای آماری اجرا می گردد.

 • گزارش و اتصال LIS:

یک گزارش سفارشی می تواند توسط خلاصه سازی آنالیز اطلاعات شامل متن قابل بروزرسانی و کامنتهای شخصی، تهیه گردد.

گزارش سفارشی می تواند در قالب فایل XML ذخیره گردد تا بتواند به سیستم اطلاعات کتابخانه (LIS) متصل گردد.

 • تطبیق پذیری با دستگاه های مختلف:

Infinicyt  فایل های FCS از دستگاه های مختلف که دارای استاداردهای 2.0, 3.0 FCS را می باشد را می تواند بارگزاری نماید.

 

شما می توانید برای بررسی و نحوه کارکرد نرم افزار فایل های خود را در Infinicyt demo version بارگزاری کرده و نحوه استفاده از این نرم افزار را بررسی کنید. برای این کار میتوانید در بخش محصولات به صورت رایگان این نرم افزار را دانلود کنید.

 

 

پیمایش به بالا