برای تماس کلیک کنید

به وب سایت سما تشخیص آریا خوش آمدید.

جستجوی پیشرفته
جستجوی عینی کلمه
جستجو در محتوا
جستجو در عنوان
دنبال محصول یا مطلبی میگردید؟ در این کادر جستجو کنید

کمپانی Cytognos از سال 1996 با تمرکز برروی بخش فلوسایتومتری با همکاری بخش هماتولوژی دانشـگاه سالامانکا در اسپانیا شروع به کار نموده است و این همکاری نزدیک و ادامه دار باعث تشکیل بستر و هســته علمی قوی در این کمپانی شده است. این بستر علمی، شرکت Cytognos را در زمینه طراحی و توسعه و سـاخت آنتی بادی، محلول های مورد نیاز و نرم افزار و تکنیک های جدید فلوسایتومتری به یک کمپانی پیشرو در اروپا و دنیا تبدیل نموده است.

این شرکت ماموریت خود را تبدیل دانش و علم فـلوسایتومتری به محصولات تشخیصی تعریف نموده است و هدف شرکت نوآوری و پیشرو بودن در ساخت محصـولات جدید برای آزمایشها و تشخیص های روتین با استفاده از تکنیک فلوسایتومتری می باشد و در راستای تحقق این امر واحد R&D دارای نقش مهم و اصلی وحیاتی در این مجموعه را دارا می باشد.

از ســال 2006، Cytognos به عنوان تنها شرکـت همـکار به کنسرسیوم EuroFlow پیوسته و در حـال حاضر به عنوان تنــها شرکت همکار با این نهاد بین المللی برای تهیه و تولید استاندارد ها و کیت های تشخیصی، فعالیت می نماید.

از مهمتـرین دستاوردهـــــای این کمـپانی علاوه بر کـیت ها و آنتی بادی ­های شــاخص، ایجاد توســعه و بهـبود نــرم افزار فــلوسایتومتری Infinicyt است که برمبـنا و بستر داده های موجود در پایگاه داده های EuroFlow کار می کنـــــد و باعث تشخیص بهتر و دقیقتر و سریعتر می گردد.

پیمایش به بالا