برای تماس کلیک کنید

به وب سایت سما تشخیص آریا خوش آمدید.

جستجوی پیشرفته
جستجوی عینی کلمه
جستجو در محتوا
جستجو در عنوان
دنبال محصول یا مطلبی میگردید؟ در این کادر جستجو کنید

کیت‌های LYMPHOMA و تشخیص سلولهای B-cell یا T-cell

تشخیص لنفوم بدخیم یکی از کارهای بسیار چالش برانگیز در هیستوپاتولوژی می باشد. در حال که بسیاری از موارد را می توان از داده های هیستوموروفولوژی و ایمونوهیستوشیمی تشخیص داد. اما درمواردی تمایز بین یک فرایند واکنشی (rearrangement) و لنفوم بدخیم بسیار مشکل می باشد. در این شرایط می توان از روش جدید تشخیص کلونالیته با استفاده از تجزیه و تحلیل مولکولی با روش PCR  استفاده کرد.

این کیت براساس پروتکل استاندارد جهانی EuroClonality/BIOMED-2 طراحی شده است که با استفاده از بازآرایی ایمونوگلوبولین (IG) و ژن TCR برای تشخیص لنفوسیت های B و T تشخیص را بسیار ساده تر و دقیق تر می کند و همچنان می توان با اطمینان به منشاء سرطان که از کدام نوع سلول های B  یا T است پی برد و جا به جایی کروموزومی و کلونالیتی این سلولها را بررسی کرد. با نمونه های بافت (FFPF)، یخ زده (Frozen)، خون کامل و مایع مغز استخوان می توان این آزمایش را انجام داد. برای هر نمونه هر سه بخش FR3-JH , FR1-JH ,FR2-JH مورد بررسی قرار می گیرد و به ازای هر نمونه کنترل های مثبت برای مونوکلونال و پلی کلونال در کیت قرار دارد.

کمپانی Master Diagnostica با طراحی و تولید چهار کیت که دو کیت برای رده B-cell و دو کیت برای رده T-cell می باشد. کیتهای IgH rearrangement برای زنجیره سنگین و کیت IgK-L rearrangement  برای بازآرایی ایمونوگلوبین و رده B است و کیت های TCR Beta reaarngment و TCR Gamma reaarngment برای تشخیص رده T-cell استفاده می شود .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این کیت ها و دانلود بروشور مربوط به هرکیت لطفا به قسمت محصولات و سپس کیت های LYMPHOMA مراجعه کنید. https://samatashkhis.com/product-category/lymphoma/

Scroll to Top